Lorelli kaiš za prohodavanje, Grey&Violet
Brend: Lorelli
Šifra:
10010051265Kategorija: Kaiševi za prohodavanje
Karakteristike:
- Za decu uzrasta od 12m+
- Mogućnost podešavanja kaiševa radi udobnosti deteta
- Veoma izdržljiv materijal
| Lorelli kaiš za prohodavanje, Grey&Violet | |
| Brend | Lorelli |
| Boje |
|
| Uzrast |
|
| Naziv proizvoda: | Lorelli kaiš za prohodavanje, Grey&Violet |
| Šifra: | 10010051265 |
| Proizvođač: | Didis Ltd, Shumen 9700 |
| Uvoznik: | MCG Group |
| Zemlja porekla: | Kina |
cena: 5.990,00 RSD
Nova seka sveznalica dolazi sa pametnom tehnologijom u tri nivoa:
Nivo 1-Beba može da pritisne ruke,noge,srce,nos i uši seke i da čuje prve reči,boje,slova i delove tela
Nivo 2-Zabavne faze podstiču bebu da broji,pronadje boje i identifikuje delove tela.
Nivo 3 - Igra pretvaranja,gde kuca podstiče bebu na maštovitu igru kroz koju proširuje vokabular
75+pesmica
100 novih reči
Na srpskom jeziku
cena: 3.790,00 RSD
- PVC sedište
- Zadnja kočnica
- Anti-slip podloga protiv proklizavanja
- Svetleći točkovi
- Za jedno dete
- Može se koristiti kao guralica i trotinet
- Meki rukohvati
- Visina sedišta podesiva u tri nivoa
- Zadnja ručica za guranje- uklonjiva
- PVC sedište podesivo po visini sa mogućnošću uklanjanja
- Prednja korpa
- Preporučeno za uzrast od 1+
- Preporuceno maksimalno opterećenje do 20kg
cena: 2.999,00 RSD
Lorelli Classic dušek za prenosivi krevetac u sivoj boji je dušek na preklop, predviđen za prenosive krevete. Dušek je napravljen od udobnog penastog materijala, sa sklapanjem iz tri dela. Dušek za prenosivi krevetac je sa jedne strane dekorisan motivom na sivoj osnovi, dok je druga strana bele boje. Dušek je predviđen za spavanje na dezeniranoj strani.
Lorelli Twin kolica za blizance Green By predviđena su za bebe od rođenja do 15kg po detetu. Koliko god deca bila jednaka, svako od njih drugačije shvata udobnost. Zbog toga su sedišta za kolica potpuno nezavisna jedno od drugog, zajedno sa različitim položajima koje možete postići sa bilo kojim od njih. Kolica su pogodna i za letnju i za zimsku sezonu, a najveća prednost je što se mogu sklopiti jednom rukom bez mnogo napora. Korpa za kupovinu je takođe dvostruka; ako je i dalje nedovoljno, možete koristiti torbu za pribor.
Lorelli Wide Neck flašica sa cuclom u mint boji od 250ml namenjena je za novorođenče. Ergonomski dizajn flašice omogućava sigurno držanje u rukama. Silikonska cucla bez BPA.
cena: 14.990,00 RSD
Lorelli Freccia tricikl za decu u bež boji je idealan izbor za mališane koji prave prve korake ka samostalnoj vožnji. Namenjen deci uzrasta od 12 do 60 meseci, ovaj multifunkcionalni tricikl raste zajedno sa detetom i prilagođava se svim fazama razvoja.
Zahvaljujući pametnom dizajnu, tricikl se može koristiti kao pomoć roditeljima u vožnji, ali i kao klasičan tricikl kada dete postane samostalnije. Reverzibilno sedište omogućava vožnju u oba pravca – ka roditelju za dodatnu sigurnost ili u pravcu kretanja kada dete želi da istražuje svet oko sebe.
Dodatni komfor pružaju velika sklopiva tenda, držač za šolju i praktični oslonci za noge, dok sigurnosni pojasevi u 5 tačaka garantuju maksimalnu bezbednost u svakoj vožnji. Kada dete poraste, jednostavnim uklanjanjem roditeljske ručke i tende, tricikl se pretvara u model za samostalnu vožnju.
cena: 699,00 RSD
Lorelli anatomska potty noša za decu u beloj boji je laka i udobna noša sa naslonom. Napravljena od plastike. Laka za čišćenje i održavanje.
cena: 14.390,00 RSD
Lorelli Voyager auto sedište i-Size u zelenoj boji predviđen je za decu od 40 do 150cm ili uzrasta od rođenja do 12 godina, u zavisnosti od toga šta pre nastupi od navedenog. Pruža maksimalnu zaštitu u automobilu. Mekani jastuci koji drže bebu i štite je sa svih strana, dodatni jastuk za novorođenčad. Jednostavno montiranje u automobilu pomoću sigurnosih pojaseva vozila. U pakovanju se dobija i putni jastuk u istom dezenu sedišta.
cena: 13.490,00 RSD
Lorelli Benevento auto sedište i-Size u sivoj boji podogno je za decu visene od 76 do 150 cm, odnosno do 12 godina odnosno od 9 do 36kg. Pruža maksimalnu zaštitu u automobilu. Mekani jastuci koji drže dete i štite je sa svih strana, dodatni jastuk za manju grupu. Odlična sistem bočne zaštite. Jednostavno montiranje u automobilu pomoću isofix sistema ili sigurnosnih pojaseva vozila.
Lorelli kadica za kupanje bebe dimenzije 84cm u beloj boji je praktično rešenje za novorođenčad i za malo stariju decu. Ima dve pregradice za odlaganje sapuna i drugih higijenskih proizvoda. Napravljena od kvalitetne plastike.
Lorelli portikla 7 komada za bebe, Boy je praktičan i jednostavan proizvod namenjen zaštiti dečije odeće tokom obroka. Napravljena je od mekanog pamuka. Jednostavne za održavanje. Povezivanje pomoću čičak trake.
Lorelli Wide Neck flašica sa cuclom u sivoj boji od 250ml namenjena je za novorođenče. Ergonomski dizajn flašice i ručice omogućavaju sigurno držanje u rukama. Silikonska cucla bez BPA.
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se
