Canpol baby četka za flašice i cucle
Brend: Canpol babies
Šifra:
56/122Kategorija: Nega
| Canpol baby četka za flašice i cucle | |
| Brend | Canpol babies |
| Boje |
|
| Naziv proizvoda: | Canpol baby četka za flašice i cucle |
| Šifra: | 56/122 |
| Proizvođač: | CANPOL Sp.z.o.o. SKA. |
| Uvoznik: | MCG group, Novi Sad |
| Zemlja porekla: | Kina |
Canpol flašica za bebe sa ručicama Animals 120ml u roze boji predviđena je za bebe od 3 meseci. Flašica sa uskim grlom i sa ručicama je lagana, izdržljiva i potpuno providna. Cucla je napravljena i od mekog i bezbednog silikona, što je čini bezukusnom i bez mirisa, što olakšava bebi da prihvati flašicu. Ručice koje se mogu skloniti omogućavaju Vašem detetu da samostalno drži flašicu. Flašica je napravljena od bezbednog i modernog materijala. Kompatibilna je sa svim Canpol pumpicama. BPA free.
Canpol kašičica za hranjenje sa mekanim, savitljivim vrhom
Specijalni vrh je dizajniran tako da ne povredi Vašu bebu
Predviđeno za decu uzrasta 4m+
Može se prati u mašini za sudove
Canpol baby glodalica Wood Silicon, Lavić je dizajnirana tako da pomaže i ublažava bol pri nicanju prvih zubića.
Canpol baby silikonska glodalica Dinosaurus u žutoj boji dizajnirana je tako da pomaže i ublažava bol pri nicanju prvih zubića.
Canpol flašica za bebe Antikolik 300ml Exotic Animals u plavoj boji je napravljena od najkvalitetnijeg polipropilena. Dugotrajna je i sigurna shodno najvišim standardima. Cucla je dizajnirana tako da podseća na dojku i hranjenje bebe približi prirodnom dojenju, omogućava alternativno hranjenje bez rizika od čestih grčeva.
Canpol baby set za hranjenje, Bird činija, tanjir, šolja, kašičica i viljuškica šarenih dezena razveseliće vašeg mališana i držati mu pažnju tokom obroka.
Canpol babies glodalica za bebe Duck u crvenoj boji predviđena je za decu od 3 meseci. Izuzetno lagana i fleksibilna. Elastična glodalica smiruje bol tokom nicanja zuba, kada bebine desni svrbe i kada je potreba za žvakanjem jaka. Napravljena je od mekanog, fleksibilnog materijala koji se prilagođava ustima deteta. Različiti oblici i boje stimulišu vizuelno-motoričku koordinaciju bebe. Globalica je lagana i praktična, što olakšava držanje u malim rukama.
Canpol babies set za hranjenje - kašika i viljuška u kutiji u žutoj boji predviđena je za bebe od 12 meseci. Za prve samostalne obroke Vaše bebe. Kašičica i viljuška su posebno dizajnirani da ih dete lako uhvati, drške se ne klizaju.
Canpol lanac za varalicu Bonjour Paris, Pink predviđen je za decu uzrasta od 0m+. Napravljeno od kvalitetne plastike i platna. Lančic se lako kači na bebinu odeću. Dizajn je atraktivan i privlači pažnju deteta. 1 komad u pakovanju.
Sebamed sapun 100g za nežno čišćenje dečje kože uz očuvanje hidrolipidnog omotača kože. Preporučuje se za izuzetno osetljivu i suvu kožu beba kao i kod atopijskog ekcema i psorijaze. Preporuka i za suvu kožu kod odraslih.
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se
