Canpol baby igračka Mekane kocke, 12kom
Brend: Canpol babies
Šifra:
79/102Kategorija: Edukativne igračke za bebe
Karakteristike:
- Za decu uzrasta od 6m+
- Dvanaest mekanih kocki različitih boja koje će razveseliti vašu bebu tokom igranja
- Napravljene od kvalitetnih, sigurnih i netoksičnih materijala
| Canpol baby igračka Mekane kocke, 12kom | |
| Brend | Canpol babies |
| Boje |
|
| Pol |
|
| Uzrast |
|
| Naziv proizvoda: | Canpol baby igračka Mekane kocke, 12kom |
| Šifra: | 79/102 |
| Proizvođač: | CANPOL Sp.z.o.o. SKA. |
| Uvoznik: | MCG group, Novi Sad |
| Zemlja porekla: | Kina |
cena: 649,00 RSD
Canpol kesice za čuvanje mleka su sigurno i bezbedno mesto za odlaganje mleka. U pakovanju se nalazi 20 kesica od 150ml. Čvrst dizajn ovih kesica omogućava da same stoje na čvrstoj podlozi. BPA free. Mogu se koristiti u frižideru ili zamrzivaču.
cena: 4.890,00 RSD
Canpol Električni aspirator Easy Natural za nos je nazalni aspirator koji će očistiti curenje iz nosa vašoj bebi za samo nekoliko sekundi i obezbediti joj da slobodno diše. Možete bezbedno da koristite aspirator za decu od prvih trenutaka njihovog života. Aspirator brzo i efikasno uklanja sluz iz nosa deteta, kako u sedećem, tako iu ležećem položaju. Napunjeni Canpol babies električni aspirator Easy Natural može se koristiti bežično – nije vam potreban usisivač, pa je bezbedniji za dete. Režim tihog rada vam omogućava da koristite uređaj čak i dok dete spava. Baterija se puni preko USB kabla, tako da je možete puniti i preko poverbank-a kao dodatnu zaštitu od pražnjenja kada niste kod kuće. Komplet sadrži dva vrha namenjena potrebama bebe – jedan sa uskim vrhom za upotrebu sa tečnom sluzi i širi za upotrebu sa gustom sluzi. U slučaju guste i/ili suve sluzi preporučujemo upotrebu fiziološkog rastvora ili morske vode namenjene čišćenju i vlaženju nosa, što će olakšati uklanjanje sluzi.
Mekan i bezbedan silikon od kojeg su napravljeni vrhovi štiti nazalnu sluzokožu, sprečavajući je da se povredi pri naglim pokretima deteta. Aspirator se lako održava čistim – rezervoar za sluz se može ukloniti i oprati, a silikonski vrhovi se mogu sterilisati. U kompletu je i posebna četka koja omogućava temeljno čišćenje kanala.
Canpol bebi električni nazalni aspirator EasiNatural je savršen za brzo, efikasno i higijensko uklanjanje nazalne sluzi. Ako pripremate lajt za svoju bebu, Canpol babies električni nazalni aspirator Easy Natural bi trebalo da bude na vašoj listi.
cena: 509,15 RSD
cena: 365,50 RSD
Canpol flašica za bebe sa ručicama Animals 120ml u roze boji predviđena je za bebe od 3 meseci. Flašica sa uskim grlom i sa ručicama je lagana, izdržljiva i potpuno providna. Cucla je napravljena i od mekog i bezbednog silikona, što je čini bezukusnom i bez mirisa, što olakšava bebi da prihvati flašicu. Ručice koje se mogu skloniti omogućavaju Vašem detetu da samostalno drži flašicu. Flašica je napravljena od bezbednog i modernog materijala. Kompatibilna je sa svim Canpol pumpicama. BPA free.
cena: 187,00 RSD
Canpol babies glodalica za bebe Elephant u zelenoj boji predviđena je za decu od 3 meseci. Izuzetno lagana i fleksibilna. Elastična glodalica smiruje bol tokom nicanja zuba, kada bebine desni svrbe i kada je potreba za žvakanjem jaka. Napravljena je od mekanog, fleksibilnog materijala koji se prilagođava ustima deteta. Različiti oblici i boje stimulišu vizuelno-motoričku koordinaciju bebe. Globalica je lagana i praktična, što olakšava držanje u malim rukama.
cena: 509,15 RSD
Canpol baby mekana knjiga Day & Night je edukativna i zabavna. Mekane stranice knjige sa slikama u boji privlače pažnju. Učenje i zabava sadržani su u jednoj maloj knjižici. Preporučuje se za decu od 0m+.
cena: 1.428,00 RSD
Canpol Babies igračka za bebe Kornjača sa muzikom i svetlom u tirkiz boji je igračka od mekog materijala na dodir podstaći će svako malo dete da se igra. Opremljena je interaktivnim elementima koji stimulišu razvoj vizuelno-slušne i motoričke koordinacije bebe. Kornjača je opremljena zvečkom, telefonom, ogledalom i muzičkom kutijom. Dodatna atrakcija za dete su šuštavi elementi i trepćuća svetla. Igračka ima univerzalnu kopču za pričvršćivanje na kolica ili krevetac.
cena: 1.776,50 RSD
Canpol set za hranjenje Bonjour Pariz 5 delova u crvenoj boji je ekološki prihvatljiva alternativa klasičnim tanjirima i činijama od plastike. Set posuđa je izrađen od čvrstog, otpornog, nelomljivog materijala i pogodnog za kontakt sa prehrambenim proizvodima. Napravljen je od prirodnih sirovina – 50% drvnog brašna i 30% jestivog kukuruznog skroba (i 20% melaminske smole). U kompletu se nalazi tanjir (250ml), činija (300ml), šolja (250ml) i pribor za jelo – viljuška i kašika. Pribor za jelo ima zaobljene ivice, zahvaljujući čemu je bezbedan za usta deteta i delikatne desni. Set posuđa za bebe sa slatkim printovima podstaći će vaše dete da pojede obrok i da uživa u njemu. Canpol Babies set posuđa je savršen za decu stariju od 12 meseci koja sama uče da jedu i piju. Može se prati u mašini za sudove koristeći neobojene kocke i blage tečnosti za pranje posuđa. Set posuđa za bebe BONjOUR PARIS biće savršen kod kuće, na odmoru ili na pikniku.
cena: 365,50 RSD
Canpol Easy Start silikonske bradavice, S napravljene su od ultratankog, mekog, nežnog silikona, bez ukusa, koji ne upija mirise, štite upaljene i bolne bradavice tokom dojenja. 2 komada u pakovanju.
cena: 527,00 RSD
Pribor za negu kose napravljen je od meke plastike za osetljivu dečiju kožu
Četka ima mekane dlačice koje izazivaju prijatan osećaj, napravljene od prirodnih vlasi
Dimenzije: 33x15x5 cm
Prelepa lutka princeza Defa veličina 30cm u svečanoj haljini sa ponijem. U setu se nalazi lutka, poni sa devojčicom i četka za češljanje ponija. Možete birati između lutki različitih boja haljine.
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se
