Canpol baby pumpica-aspirator za nos

Canpol baby pumpica-aspirator za nos

Brend: Canpol babies

Šifra:

56/007

Kategorija: Nega

510,00 RSD

Besplatna dostava za porudžbine preko 6.000,00 dinara.

Opis proizvoda:

Pumpica za nos će na nežan i bezbedan način ukloniti sekret iz bebinog nosića.
Jednostavno stavite cevčicu sa otvorom blizu usta, pažljivo umetnite plastični deo u bebin nosić i zapušite prstom nozdrvu koju trenutno ne tretirate.
Lagano uvlačite preko cevčice koja vam se nalazi u ustima i sekret iz nosića će izaći.
Širok plastični nastavak sprečava duboko prodiranje pumpice u bebin nosić

Canpol baby pumpica-aspirator za nos
Brend Canpol babies
Boje
  • Bela
Pol
  • muški
  • ženski
  • unisex
Naziv proizvoda: Canpol baby pumpica-aspirator za nos
Šifra: 56/007
Proizvođač: CANPOL Sp.z.o.o. SKA.
Uvoznik: MCG group, Novi Sad
Zemlja porekla: Kina
Povezani proizvodi
Pampers pelene Premium care JP 5 junior, 44/1
2.190,00 RSD

Za Vašeg mališana, prvi dodiri su način otkrivanja sveta oko sebe.
Sa svakim nežnim dodirom, svakim kontaktom, svet počinje da dobija oblik.
Da bi Vaša beba mogla da otkriva svet sa uživanjem, njena koža mora da bude zdrava i suva.
Zbog toga je Pampers stvorio novi Premium Care vodeći računa o najzahtevnijoj koži na svetu, koži Vaše bebe, nudeći zaštitu sa 5 zvezdica.

 

Karakteristike:

• Pelene imaju jedinstveni porozni sloj koji upija ne samo tečnost, već i mekanu stolicu
• Tekstura je nežna poput pamuka i dozvoljava koži da diše
• Sadrže jedinstveni Pampers sloj sa balzamom i najelastičnije trake sa strane za veću slobodu pokreta

Canpol četka za flašice
275,00 RSD

Opis proizvoda:
Canpol Babies četka za flašice olakšava temeljno čišćenje unutrašnjosti flašice i cucli. Čekinje četkica su napravljene od specijalnog vlakna koje ne grebe površinu. Veća četka je dodatno opremljena sunđerom, što omogućava temeljnije čišćenje dna flašice. Manja je pogodna za čišćenje cucli od ostataka mleka ili kaša.

Canpol mljackalica za bebe, Plava
749,00 RSD

Opis proizvoda:
Canpol mljackalica u plavoj boji je specijalno dizajnirana za isprobavanje novih ukusa na zabavan i bezbedan način.

Canpol flašica sa ručkama za bebe Animals 250ml, Blue
420,00 RSD

Opis proizvoda:
Canpol Babies flašica sa ručkama za bebe Happy Animals u plavoj boji je predvidjena za uzrast 12m+. Mleko teče brzinom koju odabere beba, čime se smanjuje prejedanje i vraćanje (bljuckanje) hrane. Zapremina flašice je 250ml. Bez BPA.

Canpol tuferi za grudi sa Lanolim kremom 8 kom, White
Regularna cena: 1.070,00 RSD
Promo cena: 909,50 RSD Cena sa 15 % uz upisivanje promo koda RODJENDAN
-16%
Canpol tetra pelene za bebe od muslina Bonjour Paris
Regularna cena: 1.190,00 RSD
Akcija: 999,00 RSD

Opis proizvoda:

Canpol Babies Bonjour Paris tetra pelene za bebe od muslina 2kom u plavoj boji je muslin pelena koje su najzahtevniji proizvod u lajetu. Pelene su napravljene od delikatnog pamučnog muslina, koji je izuzetno mekan, lagan i prozračan. Napravljene su od takvog materijala, koji se može koristiti od prvih dana života. Pelene su savršene kao pokrivač tokom dojenja i kao podloga na roditeljskoj ruci za zaštitu odeće od prosipanja. Pelene su takođe korisne prilikom kupanja, presvlačenja ili spavanja. Komplet sadrži 2 komada pelena: jedan je ukrašen šarenim printovima, drugi je ravnomerno obojen. To je odlična ideja za lep i praktičan poklon za buduću majku za Babi Shover ili za dobrodošlicu bebi.

-17%
Canpol bebi set za negu noktiju, Blue
Regularna cena: 1.320,00 RSD
Akcija: 1.099,00 RSD

Opis proizvoda:
Canpol bebi set za negu noktiju u plavoj boji je upakovan u praktičnu vodootpornu futrolu koja omogućava higijensko skladištenje i nošenje. Set za nokte za bebe sastoji se od 4 elementa – makaze, zgodna grickalica za nokte, delikatne turpije za nokte i pincete. Najprodavanije makaze od nerđajućeg čelika i makaze za nokte pomoći će da se nokti deteta seče efikasno i bezbedno. Zaobljeni vrhovi makaza sprečavaju povrede. Delikatna turpija za nokte će pomoći da se uklone nepravilnosti noktiju, štiteći dete od grebanja. Bezbedan je za decu od prvih dana života.

Canpol baby šolja 170 ml, Cat
380,00 RSD

Opis proizvoda:
Canpol baby šolja 170 ml, Cat je idealna za prelazak sa dojenja ili flašice na šolju ili čašu.

Canpol flašica za bebe Bonjour Paris, Pink
990,00 RSD

Opis proizvoda:
Canpol Bonjour Paris flašica za bebe u roze boji predviđena je za bebe od 6 meseci. Zahvaljujući grlu koji se ne proliva i sprečava prolivanje. Kljun protiv prolivanja ne curi čak ni ako dete nagne ili ispusti šolju. Šolja je intuitivna, kao da pijete iz flaše, omogućavajući brz i lak prelazak sa flašice na šolju. Izuzetno mekani kljun je napravljen od delikatnog silikona, bezbednog za osetljive desni bebe. Šolja je lagana sa ergonomskom profilisanom strukturom. Udobne ručke olakšavaju detetu da je drži u malim rukama. Mali broj elemenata olakšava montažu i čišćenje - šolja nema nepotrebnih uglova i pukotina, zahvaljujući kojima se svi delovi mogu brzo oprati. Kljun se takođe može kuvati na pari. Canpol šolja protiv prolivanja sa silikonskim kljunom 250ml je providna, što vam omogućava da kontrolišete količinu tečnosti koju uzima dete. Canpol babies šolja koja se ne proliva 250ml FirstCup Bonjour Paris ima čvrst poklopac koji štiti kljun od prljanja. Canpol šolja protiv prolivanja sa silikonskim izlivom 250ml FirstCup​ Bonjour Paris je savršena za najmlađu decu od 6 meseci.

Sebamed Sapun, 100g
590,00 RSD

Sebamed sapun 100g za nežno čišćenje dečje kože uz očuvanje hidrolipidnog omotača kože. Preporučuje se za izuzetno osetljivu i suvu kožu beba kao i kod atopijskog ekcema i psorijaze. Preporuka i za suvu kožu kod odraslih.

Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.


PROIZVOD JE DODAT U KORPU
Image of product added to cart