Canpol kesice za čuvanje mleka, 20kom
| Canpol kesice za čuvanje mleka, 20kom | |
| Brend | Canpol babies |
| Uzrast |
|
| Naziv proizvoda: | Canpol kesice za čuvanje mleka, 20kom |
| Šifra: | 70/001 |
| Proizvođač: | CANPOL Sp.z.o.o. SKA. |
| Uvoznik: | MCG group, Novi Sad |
| Zemlja porekla: | Kina |
cena: 331,50 RSD
Canpol zvečka Sovica u roze boji doprinosi razvoju vida i sluha kod beba, koncentracije i pažnje kao i kordinacije pokreta.Podstiče i razvoj dečije mašte.
cena: 561,00 RSD
cena: 756,50 RSD
cena: 229,50 RSD
Canpol babies pumpica za nos u plavoj boji predviđena za uzrast 0m+ .BPA Free. Nosni aspirator je dizajniran za uklanjanje nazalnog sekreta kod novorođenčadi i male dece. Higijenski je siguran. Poseban oblik plastičnog vrha sprečava da se vrh aspiratora previše duboko uvuče u nos mališana.
cena: 820,25 RSD
Canpol bebi pribor za hranjenje i tanjir Toys plavoj boji BPA Free za decu uzrasta 9m+, pogodna za prvo hranjenje i male obroke.
cena: 629,00 RSD
Canpol portikla Bunjour Paris u plavoj boji pogodna je za bebe starije od 4 meseca. Praktičan i jednostavan proizvod namenjen zaštiti dečije odeće tokom obroka. Veoma je jednostavna za održavanje.
cena: 187,00 RSD
Canpol babies glodalica za bebe Duck u crvenoj boji predviđena je za decu od 3 meseci. Izuzetno lagana i fleksibilna. Elastična glodalica smiruje bol tokom nicanja zuba, kada bebine desni svrbe i kada je potreba za žvakanjem jaka. Napravljena je od mekanog, fleksibilnog materijala koji se prilagođava ustima deteta. Različiti oblici i boje stimulišu vizuelno-motoričku koordinaciju bebe. Globalica je lagana i praktična, što olakšava držanje u malim rukama.
cena: 629,00 RSD
cena: 348,50 RSD
Canpol babies mrežaste gaćice za mame u veličini L su vazdušaste i udobne za jednokratnu upotrebu. Gaćice su dizajnirane za upotrebu posle porođaja. Napravljene su od mekanih vlakana, koja omogućavaju dobar protok vazduha.Imaju meku, elastičnu gumu oko nogu i oko struka. U paketu se nalazi 5 komada, od kojih je svaki posebno zapakovan.
cena: 493,00 RSD
Pribor za negu kose napravljen je od meke plastike za osetljivu dečiju kožu. Četka ima mekane dlačice koje izazivaju prijatan osećaj, napravljene od prirodnih vlasi.
Idealna za prelazak sa flašice na šolju, ima sisaljku sa sigurnosnim ventilom koji potpuno onemogućava prosipanje, bez obzira koristi li se kod kuće ili na putu.
Idealna za prelazak sa flašice na šolju, ima sisaljku sa sigurnosnim ventilom koji potpuno onemogućava prosipanje, bez obzira koristi li se kod kuće ili na putu.
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se

Tijana 26.04.2026
Ekstra
Ivana 19.03.2025
Odlične su.
Nina 28.09.2024