Lorelli Soft Trening adapter sa ručicama Grey Animals
Brend: Lorelli
Šifra:
10130680010Kategorija: Adapteri za WC šolju
| Lorelli trening adapter za WC šolju sa ručicama | |
| Brend | Lorelli |
| Boje |
|
| Pol |
|
| Uzrast |
|
| Naziv proizvoda: | Lorelli Soft Trening adapter sa ručicama Grey Animals |
| Šifra: | 10130680010 |
| Proizvođač: | Didis Ltd, Shumen 9700 |
| Uvoznik: | MCG Group |
| Zemlja porekla: | Kina |
- Dve korpe za sterilizaciju flašica za bebe, cucli i ostalih dodataka za hranjenje
- Touch sensitive dugmad sa Led ekranom.
- Funkcija sušenja.
- Kombinacija funkcije sterilizacije i sušenja.
- U setu se nalazi: merna šolja (100ml).
- Snaga sterilizacije: 600 V
- Snaga sušenja: 160 V
cena: 780,00 RSD
Lorelli Campanula Dog plišana igračka za bebe u zelenoj boji predviđena je za bebe od rođenja. Mekana i zabavna dečija igračka je idealna za razvijanje sposobnosti kao što su koordinacija ruku i očiju, prepoznavanje boja, prepoznavanje zvuka, spretnost, pamćenje oblika. Napravljena od pliša i poseduje kukicu pomoću koje možete da je okačite na bebin krevetac, kolica, hranilicu.
Lorelli igračka za bebe Activity loptice prelepih boja koja će razveseliti i zaokupirati pažnju Vašeg deteta. Igračka je napravljena od kvalitetnog i sigurnog materijala. Idealna za razvijanje koordinaciju ruku i očiju, prepoznavanje boja i spretnost. U setu se nalazi 6 loptica razlicitih boja i tekstura. Lagana za održavanje.
cena: 6.490,00 RSD
Lorelli prenosiva električna pumpica za izmuzavanje u zelenoj boji poseduje 3 režima rada: masaža, izmazanje i kombinovani sistem. 10 nivoa za jačinu vakuma svakog režima rada. Prenosivno izmazanje bez ruku, umetanjem u grudnjak.
cena: 17.999,00 RSD
Lorelli Nebula auto sedište u maslinasto zelenoj boji pogodno je za decu od 40 do 150 cm visine, odnosno od rođenja do 12 godina otprilike. Poseduje mekane jastuke koji drže dete sa svih strana, kao i dodatni jastuk za novorođenčad, predviđen za decu od 40 do 105cm visine. Jednostavna instalacija putem isofix-a i gornjeg pojasa za visinu 40-105 cm i sa sigurnosnim pojasom za odrasle sa ili bez isofix pričvršćivača za visinu 100-150 cm.
Lorelli Activity plišana igračka za kolica, Pas ima zvečke koje su napravljene da savršeno odgovaraju dečijim rukama. One su smešnih i zabavnih oblika i vrlo brzo postanu bebin prijatelj. Stimulišu bebin sluh i mobilnost. Mogu se montirati na bilo koja kolica.
cena: 7.290,00 RSD
Lorelli Play&Relax ogradica za bebe u sivoj boji predviđena je za bebe od rođenja do 3 godina je savršen spoj praktičnosti, sigurnosti i zabave – idealna za svakodnevnu igru i odmor vašeg mališana, kod kuće ili na putovanju.
Lorelli plišana igračka za bebe Unicorn u roze boji predviđena je za bebe od rođenja. Mekana i zabavna dečija igračka je idealna za razvijanje sposobnosti kao što su koordinacija ruku i očiju, prepoznavanje boja, spretnost, pamćenje oblika.
Lorelli Step by Step kaiševi za prohodavanje u zelenoj boji je pogodno za bebe od 6-14 meseci takođe ne više od 13 kg. Lorelli kaiševi Step by Step su idealno rešenje za roditelje koji žele da pomognu bebi da samostalno prohoda bez preteranog savijanja i opterećenja za leđa. Istovremeno, bebi pružaju potrebnu podršku i samopouzdanje, omogućavajući joj da razvije ravnotežu i motoriku na prirodan način.
Sebamed sapun 100g za nežno čišćenje dečje kože uz očuvanje hidrolipidnog omotača kože. Preporučuje se za izuzetno osetljivu i suvu kožu beba kao i kod atopijskog ekcema i psorijaze. Preporuka i za suvu kožu kod odraslih.
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se
