Canpol babies portikle set Farma, 3 komada
Karakteristike:
- Napravljene od prirodnog mekanog materijala
- Jednostavne za održavanje
- 3 komada u pakovanju
| Canpol babies portikle set Farma, 3 komada | |
| Brend | Canpol babies |
| Pol |
|
| Uzrast |
|
| Naziv proizvoda: | Canpol babies portikle set Farma, 3 komada |
| Šifra: | 2/103 |
| Proizvođač: | CANPOL Sp.z.o.o. SKA. |
| Uvoznik: | MCG group, Novi Sad |
| Zemlja porekla: | Kina |
cena: 493,00 RSD
Canpol Babies češalj i četka za bebe Soft u roze boji za negu kose napravljen je od meke plastike za osetljivu dečiju kožu. Četka ima mekane dlačice koje izazivaju prijatan osećaj, napravljene od prirodnih vlasi. BPA Free.
cena: 1.632,00 RSD
Steper za decu Lorelli Bear and Friends je praktično i sigurno rešenje koje pomaže mališanima da samostalno dosegnu više površine u domu. Idealan je za korišćenje u kupatilu prilikom pranja ruku, u kuhinji ili pored WC šolje, gde detetu omogućava stabilan oslonac i veću samostalnost u svakodnevnim aktivnostima.
Zahvaljujući stabilnoj konstrukciji i neklizajućim stopama, steper pruža sigurnost tokom korišćenja i sprečava klizanje na podu. Površina je dizajnirana tako da obezbedi dodatnu stabilnost za detetove noge, dok kompaktan oblik omogućava lako prenošenje i jednostavno odlaganje kada se ne koristi.
Izrađen od kvalitetne i izdržljive plastike, steper je lagan za održavanje i dugotrajan. Simpatičan Bear and Friends motiv i neutralna bela boja lako se uklapaju u svaki prostor, pa je podjednako praktičan i dekorativan dodatak u domu sa decom.
cena: 603,50 RSD
Canpol flašica za bebe Antikolik 300ml Exotic Animals u roze boji je napravljena od najkvalitetnijeg polipropilena. Dugotrajna je i sigurna shodno najvišim standardima. Cucla je dizajnirana tako da podseća na dojku i hranjenje bebe približi prirodnom dojenju, omogućava alternativno hranjenje bez rizika od čestih grčeva.
cena: 331,50 RSD
cena: 323,00 RSD
Canpol bebi činija BPA Free za decu uzrasta 0+, pogodna za prvo hranjenje i male obroke
cena: 594,15 RSD
Canpol baby tanjir Meda sa ušima, Orange Činija šarenih dezena sa ušima razveseliće vašeg mališana i držati mu pažnju tokom obroka.
cena: 348,50 RSD
Canpol babies mrežaste gaćice za mame u veličini L su vazdušaste i udobne za jednokratnu upotrebu. Gaćice su dizajnirane za upotrebu posle porođaja. Napravljene su od mekanih vlakana, koja omogućavaju dobar protok vazduha.Imaju meku, elastičnu gumu oko nogu i oko struka. U paketu se nalazi 5 komada, od kojih je svaki posebno zapakovan.
cena: 820,25 RSD
Canpol bebi pribor za hranjenje i tanjir Toys plavoj boji BPA Free za decu uzrasta 9m+, pogodna za prvo hranjenje i male obroke.
cena: 365,50 RSD
Canpol baby silikonska glodalica Sovica je dizajnirana tako da pomaže i ublažava bol pri nicanju prvih zubića.
cena: 323,00 RSD
Canpol Babies činija za bebe Cute Animals u plavoj boji je pogodna za prva hranjenja i male obroke. Osnova, koja onemogućava prosipanje hrane, čini činiju stabilnom. Može se prati u mašini za sudove i koristiti u mikrotalasnoj. Zapremina činije: 270ml. BPA Free.
Idealna za prelazak sa flašice na šolju, ima sisaljku sa sigurnosnim ventilom koji potpuno onemogućava prosipanje, bez obzira koristi li se kod kuće ili na putu.
Idealna za prelazak sa flašice na šolju, ima sisaljku sa sigurnosnim ventilom koji potpuno onemogućava prosipanje, bez obzira koristi li se kod kuće ili na putu.
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se

Ljiljana 21.03.2026