Canpol baby naprstak sa četkicom za negu desni
Brend: Canpol babies
Šifra:
56/159Kategorija: Nega
| Naziv proizvoda: | Canpol baby naprstak sa četkicom za negu desni |
| Šifra: | 56/159 |
| Proizvođač: | CANPOL Sp.z.o.o. SKA. |
| Uvoznik: | MCG group, Novi Sad |
| Zemlja porekla: | Kina |
Canpol baby set za hranjenje, Bird činija, tanjir, šolja, kašičica i viljuškica šarenih dezena razveseliće vašeg mališana i držati mu pažnju tokom obroka.
Canpol Babies igračka za bebe Mekana knjiga sa piskom predviđeno je za bebe od 6 meseci. Mekane stranice knjige napravljene su od vinila, izuzetno su trajne. Lako se mogu održavati. Učenje i zabava sadržani su u jednoj maloj knjižici. BPA Free.
Canpol varijabilna silikonska cucla Easy Start za flašicu Wide Neck pogodna je za bebe starije od 6 meseci. U pakovanju se nalazi 1 cucla sa varijabilnim protokom za gustu hranu. Izrađene od najkvalitetnijeg silikona bez BPA, jedinstvenog dizajna.
Silikonska četkica za zube (naprstak) za pranje prvih zubića. Preporučuje se korišćenje čak i bebama koje nemaju zubiće radi održavanja higijene, četkica je specijalno dizajnirana da može da dopre i do najnepristupačnijih mesta.
Canpol set za hranjenje Bonjour Pariz 5 delova u plavoj boji je ekološki prihvatljiva alternativa klasičnim tanjirima i činijama od plastike. Set posuđa je izrađen od čvrstog, otpornog, nelomljivog materijala i pogodnog za kontakt sa prehrambenim proizvodima. Napravljen je od prirodnih sirovina – 50% drvnog brašna i 30% jestivog kukuruznog skroba (i 20% melaminske smole). U kompletu se nalazi tanjir (250ml), činija (300ml), šolja (250ml) i pribor za jelo – viljuška i kašika. Pribor za jelo ima zaobljene ivice, zahvaljujući čemu je bezbedan za usta deteta i delikatne desni. Set posuđa za bebe sa slatkim printovima podstaći će vaše dete da pojede obrok i da uživa u njemu. Canpol Babies set posuđa je savršen za decu stariju od 12 meseci koja sama uče da jedu i piju. Može se prati u mašini za sudove koristeći neobojene kocke i blage tečnosti za pranje posuđa. Set posuđa za bebe BONjOUR PARIS biće savršen kod kuće, na odmoru ili na pikniku.
Učinite svaki obrok zabavnijim uz Canpol Babies tanjir iz kolekcije Cute Animals. Zahvaljujući veselim ilustracijama životinja, mališani će sa više interesovanja uživati u obrocima i samostalno učiti prve korake hranjenja.
Canpol posuda za čuvanje majčinog mleka je posuda za sakupljanje mleka pumpice Hands Free.
Canpol univerzalni štitnik namenjen je zaštiti doma i povećanju bezbednosti dece sprečavanjem otvaranja ormara, fioka, frižidera, kliznih vrata i drugih površina koje mogu predstavljati rizik za najmlađe. Zahvaljujući jednostavnom sistemu pričvršćivanja, lako se postavlja i koristi bez potrebe za dodatnim alatom.
Canpol baby tanjir Africa, Pink namenjen je za decu uzrasta 6+, pogodan je za prvo hranjenje i male obroke.
Canpol baby šolja 250 ml, Non Spil Toys, Green je idealna za prelazak sa flašice na šolju, ima sisaljku sa sigurnosnim ventilom koji potpuno onemogućava prosipanje, bez obzira koristi li se kod kuće ili na putu.
Sebamed sapun 100g za nežno čišćenje dečje kože uz očuvanje hidrolipidnog omotača kože. Preporučuje se za izuzetno osetljivu i suvu kožu beba kao i kod atopijskog ekcema i psorijaze. Preporuka i za suvu kožu kod odraslih.
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se
