Canpol pribor za hranjenje i tanjir Toys Pink, 350ml

Canpol pribor za hranjenje i tanjir Toys Pink, 350ml

Brend: Canpol babies

Šifra:

21/300P

Kategorija: Tanjiri i činije za bebe

Redovna cena: 999,00 RSD
+
-

Besplatna dostava za porudžbine preko 6.000,00 dinara.

Opis proizvoda:

Canpol bebi pribor za hranjenje i tanjir Toys plavoj boji BPA Free za decu uzrasta 9m+, pogodna za prvo hranjenje i male obroke.

Karakteristike proizvoda:

  • Za decu uzrasta od 9m+
  • Zampremina činije: 350ml
  • Različitih boja koje će zaokupiti pažnju vašeg deteta tokom obroka
  • Pogodna za prva hranjenja i male obroke
  • Osnova koja onemogućava prosipanje hrane, čini činiju stabilnom
  • Poseduje i neklizeće dno
  • Može se prati u mašini za sudove
  • U pakovanju se nalazi jedna činija sa poklopcem i pribor za hranjenje
  • Jedan komad u pakovanju
Canpol pribor za hranjenje i tanjir Toys Pink, 350ml
Brend Canpol babies
Boje
  • Roze
Pol
  • Za devojčice
Uzrast
  • 9+ meseci
Naziv proizvoda: Canpol pribor za hranjenje i tanjir Toys Pink, 350ml
Šifra: 21/300P
Proizvođač: CANPOL Sp.z.o.o. SKA.
Uvoznik: MCG group, Novi Sad
Zemlja porekla: Kina
Povezani proizvodi
Novo
Canpol Babies silikonska kašika sa dugom drškom, Roze
Redovna cena: 320,00 RSD

Canpol Babies silikonska kašika za hranjenje sa dugom drškom dizajnirana je da prve obroke vaše bebe učini sigurnijim i jednostavnijim. Mekani silikonski vrh nežan je prema osetljivim desnima i ustima bebe, dok duga drška omogućava lako zahvatanje hrane čak i iz dubljih posudica. Ergonomski oblik pruža udobno držanje roditeljima, idealna je za uvođenje čvrste hrane i svakodnevno hranjenje.

Canpol električna pumpica za izmuzavanje Hands
Redovna cena: 10.790,00 RSD
4.20
Broj recenzija: 6

Canpol prenosiva električna pumpica za izmuzavanje je pumpica za sve mame da efikasno mogu izmazati mleko tokom laktacije, kako na početku za stimulaciju, tako i kasnije kada želieda se vrati na posao i za majke koje hrane na flašicu bebe svojim mlekom. Kombinuje udobnost sa mobilnošću, podržavajući zaposlene majke u obavljanju više zadataka kod kuće tokom svakodnevnih aktivnosti, na poslu i tokom putovanja. Posuda za mleko koja se može ukloniti ima poseban otvor koji olakšava sipanje izceđenog mleka u flašu. Dodatno, kontejner se otvara, što omogućava temeljno pranje, dezinfekciju i sušenje unutra, a posebna zaptivka sprečava curenje kada je zatvorena. Poseduje tri režima rada zasnovana na prirodnom ritmu sisanja bebe – prvo, brzi i plitki pokreti stimulišu dojku da iscedi mleko, a zatim se prebacuje na sporiji režim sisanja. Treći režim sisanja mleka je najsnažniji režim sa dugim i dubokim pokretima. Pumpica ima opseg od 8 koraka podešavanja snage isisavanja u svakom režimu, što vam omogućava da prilagodite snagu individualnim željama svake majke, tako da izmazanje mleka nije bolno. Pravilno profilisan silikonski levak podržava bezbolno izmazanje mleka – nežan je prema bradavici i ne uvlači je previše duboko. Set uključuje 4 veličine levka (17, 19, 21 i 24 mm) – pravilno odabrani imaju značaj za udobnost tokom koriscenja.

Besplatna dostava
Canpol plišana igračka za bebe Bears, Grey
Redovna cena: 1.040,00 RSD

Canpol Bears grey plišana igračka sa glodalicom mekana je i zabavna dečija igračka. Namenjena deci uzrasta od 0m+. Napravljena je od pliša i ima i glodalicu koja će pomoći bebi kod rasta prvih zubića.

Canpol flašica za bebe Antikolik 300ml Animals, Blue
Redovna cena: 740,00 RSD

Canpol flašica za bebe Antikolik 300ml Exotic Animals u plavoj boji je napravljena od najkvalitetnijeg polipropilena. Dugotrajna je i sigurna shodno najvišim standardima. Cucla je dizajnirana tako da podseća na dojku i hranjenje bebe približi prirodnom dojenju, omogućava alternativno hranjenje bez rizika od čestih grčeva.

Canpol babies šolja za decu Cute Animals
Redovna cena: 399,00 RSD

Canpol babies šolja za decu Cute Animals je idealna za prelazak sa dojenja ili flašice na šolju ili čašu.

Novo
Canpol flašica za bebe Antikolik 300ml Animals, Green
Redovna cena: 740,00 RSD

Canpol flašica za bebe Antikolik Exotic Animals napravljena je od najkvalitetnijeg polipropilena. Dugotrajna je i sigurna shodno najvišim standardima. Cucla je dizajnirana tako da podseća na dojku i hranjenje bebe približi prirodnom dojenju, omogućava alternativno hranjenje bez rizika od čestih grčeva.

Canpol podloga za kadu Love & Sea
Redovna cena: 1.190,00 RSD

Canpol podloga za kadu Love & Sea pruža stabilnu i sigurnu površinu tokom kupanja. Dizajnirana tako da spreči klizanje, podloga omogućava roditeljima mir i sigurnost dok se dete igra ili pere.

Specijalni gumeni čepovi fiksiraju podlogu za dno kade, dodatno štiteći dete od padova i nezgoda. Laka za održavanje i čišćenje, podloga je praktičan dodatak svakoj dečijoj kupki.

Novo
Canpol Babies šolja sa silikonskim kljunom 250ml, Žuta
Redovna cena: 1.020,00 RSD

Canpol Babies šolja sa silikonskim kljunom zapremine 250 ml namenjena je bebama starijim od 6 meseci koje uče da samostalno piju. Zahvaljujući mekanom silikonskom kljunu sa sistemom protiv prosipanja, omogućava lak prelazak sa flašice na šolju. Ergonomski oblik i praktične ručke prilagođeni su malim dečjim rukama, dok providno telo šolje omogućava jednostavno praćenje količine tečnosti.

-15%
Avent Spout Cup Easy sip 200ml, 6m+ pink
Akcijska cena: 1.011,50 RSD
Redovna cena: 1.190,00 RSD

Idealna za prelazak sa flašice na šolju, ima sisaljku sa sigurnosnim ventilom koji potpuno onemogućava prosipanje, bez obzira koristi li se kod kuće ili na putu.

-15%
Avent Spout Cup Easy sip 200ml, 6m+ blue
Akcijska cena: 1.011,50 RSD
Redovna cena: 1.190,00 RSD
5.00
Broj recenzija: 1

Idealna za prelazak sa flašice na šolju, ima sisaljku sa sigurnosnim ventilom koji potpuno onemogućava prosipanje, bez obzira koristi li se kod kuće ili na putu.

Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.


PROIZVOD JE DODAT U KORPU
Image of product added to cart