BBO Toys muzička igračka za bebe Daljinski upravljač, 6m+
| BBO Toys muzička igračka Daljinski upravljač, 6m+ | |
| Brend | BBO |
| Boje |
|
| Pol |
|
| Uzrast |
|
| Naziv proizvoda: | BBO Toys muzička igračka za bebe Daljinski upravljač, 6m+ |
| Šifra: | HE0529 |
| Proizvođač: | Naveden na deklaraciji na proizvodu |
| Uvoznik: | MCG Group Doo |
| Zemlja porekla: | Kina |
cena: 11.590,00 RSD
BBO SG405 ljuljaška za bebe u sivoj boji pogodna je za decu od rođenja do 9kg težine deteta. Ova visokokvalitetna ljuljaška pružiće vašoj bebi bezbrižno igranje i odmor koji zaslužuje. Veoma čvsta i stabilna konsturkcija pruža potpunu sigurnost boravka u njoj.
cena: 6.190,00 RSD
Kišobran kolica Modena Light Grey pogodna su za bebe i decu od rođenja do 15kg (otprilike 3 godina starosti). Poseduje veliku podesivu tendu sa malim prozorčetom pozadi, radi lakse cirkulacije vazduha. Veoma su laka za sklapanje i rasklapanje i poseduje kaiš za rame radi lakšeg nošenja.
cena: 16.490,00 RSD
BBO Ruf auto na akumulator u crvenoj boji pružiće detetu nezaboravno iskustvo vožnje uz električni auto za decu sa baterijom od 6V i brojnim naprednim funkcijama! Namenjen za uzrast 3+ godina, ovaj automobil kombinuje bezbednost, zabavu i stil, idealan je za decu do 25 kg težine.
cena: 8.290,00 RSD
BBO Happy Meal hranilica u bež boji pogodna je za bebe od 6 meseci do 15kg težine deteta. Sedište hranilice se može odvojiti i koristiti kao booster hranilica koja se postavlja na kuhinjsku stolicu i osigurava njenu stabilnost pomoću sigurnosnih kaiševa. Hranilica zbog podesivosti po visini omogućuju postavljanje stolice uz sto nakon potpunog skidanja tacne što za odrasle bilo kojih standardnih visina omogućava detetu i roditeljima da interaktivno učestvuju u prvim obrocima deteta za stolom sa odraslima. Veoma jednostavno se može prenositi uz pomoć prednjih i zadnjih točkova koji poseduju kočnice.
BBO Toys plišana igračka za bebe za laku noć Zeka u beloj boji predviđena je za bebe od rođenja. Igračka je savršen pratilac za vašu decu u predstojećim snovima. Ova nežna i mekana igračka pruža toplinu i utehu, stvarajući savršen ambijent za spavanje. Idealna za decu svih uzrasta, ova plišana igračka postaje omiljeni prijatelj, koji im pomaže da se opuste i zaspu mirnim snom. Sa svojim simpatičnim dizajnom i funkcionalnošću, ona je više od obične igračke – postaje nežna pratnja za laku noć.
BBO Toys plišana igračka za bebe sa glodalicom Nosorog u plavoj boji predviđena je za bebe od rođenja. Bbo plišana igračka sa glodalicom je savršen izbor za roditelje koji žele da obezbede svojoj bebi bezbednu i zabavnu igračku. Ova igračka kombinuje funkciju zabave i korisnosti, jer sadrži ugrađenu glodalicu koja pomaže u olakšavanju rasta zuba kod beba. Plišani materijal je mekan i prijatan na dodir, što pruža udobnost i sigurnost dok se beba igra. Igračka je pogodna za decu od 0 meseci i stariju.
cena: 5.890,00 RSD
BBO krevetac na rasklapanje Dream&Play u roze boji pogodan je za bebe od rođenja do 15kg težine. Krevetić je na jedan nivo i idealan je kako za igru, tako i za odmor i spanje. Jednu stranicu kreveta možete otvoriti cibzarom, kako bi dete dok puzi moglo da ulazi i izlazi iz krevetića. Veoma je lak za sklapanje i rasklapanje, što ga čini idealnim za putovanja.
cena: 14.399,00 RSD
BBO Cosmos Light Grey auto sedište sa Isofix sistemom i rotirajućom bazom koristi se za uzrast deteta od rođenja do 10 godina, ili od 40 do 150cm. Sedište kompletno pokriva sve faze rasta deteta, poseduje mogućnost rotiranja oko svoje baze za 360 stepeni i pruža maksimalnu zaštitu u automobilu. Sedište je po novom standardu beybedosti i-Size ili ECE R129. U suprotnom kretanju je predviđena vožnja deteta od 40-105cm dok se u pravcu kretanja voze deca od 76-150 cm.
cena: 26.990,00 RSD
BBO auto na akumulator Mercedes Benz EQA 4x4 u crnoj boji je ozilo koje spaja luksuz i neustrašivost, to je definitivno Mercedes Benz EQA 4x4. Sada je ta moć spakovana u neverovatni BBO automobil na akumulator – savršen poklon za malog avanturistuMercedes Benz EQA-XMX625 je dečiji automobil opremljen snažnom baterijom 12V 7Ah, sa četiri motora, daljinskim upravljanjem na 2.4G, prednjim svetlima, sigurnosnim pojasom, muzikom, USB i Bluetooth povezivanjem, kao i indikatorom stanja baterije.
BBO Toys muzička igračka za bebe za laku noć Kuca u mint boji predviđena je za bebe od rođenja. Bbo plišana muzička igračka za laku noć je savršen pratitelj za vašu bebu, pružajući joj miran san uz umirujuće melodije. Ova mekana i nežna igračka stvorena je da pruži vašem detetu sigurnost i udobnost pred spavanje, pomažući mu da se opusti i zaspi bez stresa. Sa svojim simpatičnim dizajnom i prijatnim zvucima, idealna je za decu svih uzrasta.
Dimenzije: 33x15x5 cm
cena: 1.513,00 RSD
Prelepa lutka princeza Defa veličina 30cm u svečanoj haljini sa ponijem. U setu se nalazi lutka, poni sa devojčicom i četka za češljanje ponija. Možete birati između lutki različitih boja haljine.
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se

Anđelija 18.11.2024