Canpol Orthodontic varalica za bebe Newborn, Plava 6-18m
Brend: Canpol babies
Šifra:
22/566_bluKategorija: Varalice za bebe
Kolekcija: Canpol varalice za bebe
| Canpol Orthodontic varalica za bebe Newborn, Plava | |
| Brend | Canpol babies |
| Boje |
|
| Pol |
|
| Uzrast |
|
| Naziv proizvoda: | Canpol Orthodontic varalica za bebe Newborn, Plava 6-18m |
| Šifra: | 22/566_blu |
| Proizvođač: | CANPOL Sp.z.o.o. SKA. |
| Uvoznik: | MCG group, Novi Sad |
| Zemlja porekla: | Kina |
Canpol Babies češalj i četka za bebe Soft u beloj boji za negu kose napravljen je od meke plastike za osetljivu dečiju kožu. Četka ima mekane dlačice koje izazivaju prijatan osećaj, napravljene od prirodnih vlasi. BPA Free.
Canpol Easy Start silikonske bradavice, M/L napravljene su od ultratankog, mekog, nežnog silikona, bez ukusa, koji ne upija mirise, štite upaljene i bolne bradavice tokom dojenja. 2 komada u pakovanju.
Canpol Babies češalj i četka za bebe Soft u roze boji za negu kose napravljen je od meke plastike za osetljivu dečiju kožu. Četka ima mekane dlačice koje izazivaju prijatan osećaj, napravljene od prirodnih vlasi. BPA Free.
Za decu uzrasta od 0m+. Napravljeno od kvalitetne plastike. Lančic se lako kači na bebinu odeću. Dizajn je atraktivan i privlači pažnju deteta.
Canpol mljackalica u plavoj boji je specijalno dizajnirana za isprobavanje novih ukusa na zabavan i bezbedan način.
Canpol Sklopiva kašika za bebe Pink predviđena je za decu od 4 meseca. Sklopiva putna kašika je savršeno rešenje za praktično hranjenje van kuće. Kašika se otvara jednim jednostavnim klikom i spremna je za upotrebu gde god želite. Kašika se sklapa u prikladnu malu veličinu, lako se uklapa u torbu ili ranac. Futrola koja je ugrađena u dršku kašike i sprečava nakupljanje bakterija, zahvaljujući tome kašičica ostaje čista, a upotreba je higijenska i bezbedna za dete. Nakon što pojedete obrok, omogućava vam da je nosite bez rizika da uprljate torbu ili ranac. Zaobljene ivice ne iritiraju bebine nežne desni, pa će i kašika biti savršena u prvim pokušajima samostalnog jedenja. Pogodna je za pranje u mašini za pranje sudova. Kašiku nemojte koristiti za kuvanje takođe nemojte je sterilisati u sterilizatoru.
Canpol Babies češalj i četka za bebe Soft u plavoj boji za negu kose napravljen je od meke plastike za osetljivu dečiju kožu. Četka ima mekane dlačice koje izazivaju prijatan osećaj, napravljene od prirodnih vlasi. BPA Free.
Idealna za prelazak sa flašice na šolju, ima sisaljku sa sigurnosnim ventilom koji potpuno onemogućava prosipanje, bez obzira koristi li se kod kuće ili na putu.
Idealna za prelazak sa flašice na šolju, ima sisaljku sa sigurnosnim ventilom koji potpuno onemogućava prosipanje, bez obzira koristi li se kod kuće ili na putu.
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se
