Chicco igračka za decu Emotivna Pčelica
Brend: Chicco Toys
Šifra:
A065241Kategorija: Edukativne igračke
| Chicco igračka za decu Emotivna Pčelica | |
| Brend | Chicco Toys |
| Boje |
|
| Pol |
|
| Uzrast |
|
| Naziv proizvoda: | Chicco igračka za decu Emotivna Pčelica |
| Šifra: | A065241 |
| Proizvođač: | CHICCO TOYS |
| Uvoznik: | KEPROM DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla: | Kina |
:
Laki je prva plišana interaktivna igračka za bebe koja priča priče!
Zahvaljujući infracrvenoj tehnologiji,
kada beba otvori knjigu...
Kuca počinje da priča bebi priču!
Kako dete okreće stranice, tako ova interaktivna kuca nastavlja sa pripovedanjem.
Na ovaj način, Laki pomaže deci da razviju interesovanje za knjige i čitanje još od najranijih dana.
Ponavljanje priča koje se pripovedaju uvek na isti način deci pomaže da nauče reči, obogate svoj rečnik i unaprede razvoj svog jezika.
Kada dete pomazi Lakija po glavi, on će početi da laje. Tako se ostvaruje interakcija između kuce i deteta koja je važna za njegov kongitivni razvoj. Takođe, kuca privlači pažnju mališana i ohrabruje ih da vrše određene radnje koje ih vode u otkrivanje novih saznanja.
Oponašanjem zvukova i vokalizacijom, dete kreće na putovanje do prvih reči i do potpunog razvoja jezika i komunikacionih veština.
U ovaj zanimljiv proces mogu se uključiti i roditelji, pa će tako svi zajedno uživati u priči i u zajedničkom druženju.
Emotivni meda Teddy je igračka koja raste sa vašim detetom. Od šestog meseca pomaže detetu da razvije kognitivne veštine, a kasnije upoznaje vaše dete sa 5 osnovnih emocija. Meda zna više od 36 fraza, melodija, zvukova i priča. Podesiva jačina zvuka.
Chicco igračka za bebe Knjiga o farmi pruža nam 300+ reči, pesmica i zvukova Postoje dva načina igre : Prvi - slušaj priču dok okreceš stranice knjige i drugi - pritisni dugme kako bi naučio sve o životinjama. Bilingvalna igračka koja govori srpski i engleski. Igračka je namenjena deci od 6 meseci do 3 godine.
Chicco Toys igračka za bebe Goodnight Meda u plavoj boji predviđen je za bebe od rođenja. Chicco Goodnight mekani meda sa divnim melodijama i lampicama praviće bebi društvo kada bude vreme za spavanje. 10 minuta klasične muzike i zvukova prirode (talasi, pesma ptica, prolećna kiša).
Chicco Toys Eco glodalica za bebe Sova je vesela, mekana glodalica za zube u obliku sove, veoma laka za rukovanje i za umirivanje bolnih desni beba prilikom nicanja prvih zubića. Zahvaljujući mekanom materijalu i malim mehurićima u reljefu na telu sove, pružiće nežnu masažu osetljivih desni bebe tokom perioda nicanja zuba. Glodalica sovica je napravljena od 50% bioplastike, sa ambalažom koja se može reciklirati i predstavlja deo Chicco ECO+ kolekcije održivih igračaka. ECO+ igračke imaju potpuno iste standarde visokog kvaliteta kao i svaki drugi Chicco proizvod, kako u pogledu mogućnosti igranja, tako i u pogledu sigurnosti proizvoda.
Chicco Toys Eco igračka za bebe Kupovi za slaganje predviđen je za decu od 6 meseci do 36 meseci. Chicco je jedan od vodećih brendova na svetskom tržištu proizvoda za bebe i decu i jedan je od deset najprodavanjih italijanskih brendova u svetu. Chicco je oduvek posvećivao veliku pažnju potrebama roditelja i dece u svakoj fazi njihovog rasta i razvoja. Set sadrži 5 različitih kupova za slaganje i 5 različitih oblika koji se mogu ubaciti u kupove. Kupovi su izrađeni u različitim bojama i na sebi imaju različite taktilne motive. Kupovi se mogu ređati jedan na drugi, jedan u drugi ili jedan pored drugog. Pomažu detetu da uoči odnose veće - manje i kako se te relacije međusobno mogu kombinovati, kao i načine ređanja - po horizontali ili vertikali. Eko kupovi za slaganje predstavljaju izuzetno zanimljivu igračku koja podstiče logičko razmišljanje, maštu i kreativnost. Igračka je napravljena od 80% reciklirane plastike.
Chicco Toys igračka za bebe sa glodalicom Žirafa predviđena je za decu od 3 do 24 meseci. Chicco plišana igračka glodalica žirafa: Zabavna i šarena igračka u obliku plišane žirafe koja joj visi sa nogu sa različitim ručnim aktivnostima kako bi se bebe zabavljale i razvijale manuelnu koordinaciju. Žirafa stimuliše koordinaciju, hvatanje i nicanje zubića zahvaljujući različitim perlama na dršci za hvatanje, ogledalu na nozi, naboranom stopalu, mekanoj plastičnoj glodalici za zube i nekim šarenim kuglicama.
Chicco Toys senzorna zvečka / glodalica za bebe Lisica predviđena je za decu od 0 do 18 meseci. Chicco senzorna zvečka-glodalica sa likom veverice razvija senzorne i fine motoričke sposobnosti bebe. 4 šarena mekana plastična prstena, idealna za smirivanje desni tokom perioda nicanja zubića.
Chicco Toys Eco glodalica za bebe Puž predviđena je za bebe od 3 do 18 meseci. Chicco Eco glodalica u obliku kuce je super lagani masažer za zube u obliku puža, napravljen od najmanje 50% bioplastike iz biljnih izvora, savršen za pružanje olakšanja bebi tokom perioda nicanja zubića. Lako je za hvatanje i za maksimalnu bezbednost vašeg deteta. Glodalica je proizvedena sa ambalažom koja se može reciklirati, napravljena od papira iz šuma.
Chicco Toys Eco zvečka za bebe Kornjača predviđena je za decu od 3 meseci. Chicco zvečka kornjača Eco je savršena igračka za male bebine ruke, zbog svog malog oblika, prstena za držanje i trakica za vješanje u obliku etikete. Oklop kornjače je napravljen od reciklirane plastike i ima različite teksture za razvoj koordinacije ruku i stimulisanje taktilne osetljivosti beba. Napravljena od recikliranih materijala: 80% plastike se reciklira i 100% poliestera u tkanini se takođe reciklira, pored ambalaže igračke koja se može reciklirati.
Chicco Toys senzorna zvečka / glodalica za bebe Panda predviđena je za bebe od 0 do 18 meseci. Chicco senzorna zvečka-glodalica sa likom pande sadrzi dva prstena: veći se okreće oko pande stvarajući zabavan pokret, dok je manji prsten napravljen od mekane plastike, savršen za period nicanja zubića.
Chicco Toys igračka za decu Eco umetaljka Drvo predviđena je za decu od 6 meseci do 36 meseci. Chicco je jedan od vodećih brendova na svetskom tržištu proizvoda za bebe i decu i jedan je od deset najprodavanjih italijanskih brendova u svetu. Chicco je oduvek posvećivao veliku pažnju potrebama roditelja i dece u svakoj fazi njihovog rasta i razvoja. Igračka za sortiranje u obliku prelepog drveta baobab pogodna je za stimulisanje ručnih aktivnosti i taktilnog istraživanja. Bebe će se zabavljati osećajući i dodirujući svaku teksturu na drvetu, ugravirane životinje na oblicima za umetanje i kliznim prstenovima, dok stavljaju oblike u odgovarajuće otvore. Sam proces umetanja im pomaže da razviju koordinaciju ruku i kognitivne veštine. Baobab umetaljka je igračka napravljena od 80% reciklirane plastike, sa ambalažom koja se može reciklirati. To je deo Chicco ECO+ kolekcije održivih igračaka koja predstavlja posvećenost Chicco brenda da se ponaša odgovorno prema deci i okruženju u kojem će odrastati, razvijanjem proizvoda koji koriste manje fosilnih resursa, doprinoseći smanjenju plastike. ECO+ igračke imaju potpuno iste standarde visokog kvaliteta izrade kao i bilo koji drugi Chicco proizvod, kako u pogledu mogućnosti igranja, tako i u pogledu bezbednosti proizvoda.
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se
