Lorelli Wide Neck flašica sa ručicama Animals Icy Grey 250ml, 0+

Lorelli Wide Neck flašica sa ručicama Animals Icy Grey 250ml, 0+

Brend: Lorelli

Šifra:

10200720003

Kategorija: Flašice i cucle

419,00 RSD
+
-

Besplatna dostava za porudžbine preko 6.000,00 dinara.

Opis proizvoda:


Lorelli Wide Neck flašica sa cuclom u sivoj boji od 250ml namenjena je za novorođenče. Ergonomski dizajn flašice i ručice omogućavaju sigurno držanje u rukama. Silikonska cucla bez BPA.

Lorelli flašica Wide Neck sa ručicama Grey 250ml, 0+
Brend Lorelli
Boje
  • Siva
Pol
  • Za dečake
  • Za devojčice
  • Univerzalno
Uzrast
  • 0+ meseci
EAN Šifra: 3800151999829
Naziv proizvoda: Lorelli Wide Neck flašica sa ručicama Animals Icy Grey 250ml, 0+
Šifra: 10200720003
EAN Šifra: 3800151999829
Proizvođač: Didis Ltd, Shumen 9700
Uvoznik: MCG Group
Zemlja porekla: Kina
Povezani proizvodi
Lorelli portikla za bebe 2 komada Girl
Redovna cena: Redovna cena: 480,00 RSD
5.00
Broj recenzija: 2


Lorelli portikla za bebe 2 komada, praktičan i jednostavan proizvod namenjen zaštiti dečije odeće tokom obroka. Napravljena je od mekanog pamuka, presvučena PVC materijalom. Jednostavne za održavanje. 

Lorelli Bertoni kišna navlaka za kolica
Redovna cena: Redovna cena: 1.260,00 RSD
5.00
Broj recenzija: 1


Kišna navlaka odgovara svim Bertoni kolicima, dizajnirana je tako da štiti kompletna kolica.
 

-16%
Lorelli plišana igračka za bebe Campanula Deer, Blue
Akcijska cena: Akcijska
cena:
780,00 RSD
Redovna cena: Redovna cena: 929,00 RSD

Lorelli Campanula Deer plišana igračka za bebe u plavoj boji predviđena je za bebe od rođenja. Mekana i zabavna dečija igračka je idealna za razvijanje sposobnosti kao što su koordinacija ruku i očiju, prepoznavanje boja, prepoznavanje zvuka, spretnost, pamćenje oblika. Napravljena od pliša i poseduje kukicu pomoću koje možete da je okačite na bebin krevetac, kolica, hranilicu.

-13%
Lorelli kadica za kupanje bebe 100cm, Pink
Akcijska cena: Akcijska
cena:
1.990,00 RSD
Redovna cena: Redovna cena: 2.290,00 RSD


Lorelli kadica za kupanje bebe dimenzije 100cm u roze boji je praktično rešenje za novorođenčad i za malo stariju decu. Ima dve pregradice za odlaganje sapuna i drugih higijenskih proizvoda. Napravljena od kvalitetne plastike.

Lorelli Lanac za varalice Pink
Redovna cena: Redovna cena: 360,00 RSD

Lorelli Lanac za varalice u roze boji predviđen je za decu uzrasta od 0m+. Lančić je napravljen od kvalitetne plastike i platna. Lako se kači na bebinu odeću. Dizajn je atraktivan i privlači pažnju deteta. 1 komad u pakovanju.

Lorelli set za negu noktiju u kutijici, Pink
Redovna cena: Redovna cena: 395,00 RSD

Lorelli set za negu noktiju u kutijici u roze boji sadrži makazice, grickalicu i turpiju fino oblikovane za precizno i bezbedno skraćivanje dečijih noktiju. Ručice su obložene plastikom koja omogućava lako držanje i rukovanje. Set se nalazi u kutijici radi lakseg odlaganja.

Lorelli silikonska glodalica za bebe Rabbit Fresh Grey
Redovna cena: Redovna cena: 830,00 RSD

Lorelli silikonska - drvena glodalica za bebe Rabbit Fresh u sivoj boji Silikonsko drvena glodalica je dizajnirana tako da pomaže i ublažava bol pri nicanju prvih zubića.

-14%
Lorelli anatomski adapter za WC šolju Stars Grey
Akcijska cena: Akcijska
cena:
799,00 RSD
Redovna cena: Redovna cena: 930,00 RSD
5.00
Broj recenzija: 1


Lorelli adapter Stars u sivoj boji služi za lakši prelazak deteta sa noše na wc šolju. Dizajniran je u skladu sa anatomskim karakteristikama malog deteta.

-15%
Lorelli auto sedište i-Capella Black, 40-150cm Isofix
Akcijska cena: Akcijska
cena:
16.990,00 RSD
Redovna cena: Redovna cena: 19.990,00 RSD

Lorelli auto sedište Capella i-Size Isofix 360 u crnoj boji je praktično i dugotrajno rešenje za roditelje koji žele jedno sedište koje prati dete od rođenja do približno 12 godina. Namenjeno je deci visine 40–150 cm i u potpunosti je usklađeno sa i-Size (ECE R129/04) bezbednosnim standardom.

Zahvaljujući ISOFIX sistemu montaže i Top Tether sigurnosnom pojasu, sedište se brzo i stabilno postavlja u vozilo, uz dodatnu sigurnost u vožnji. Model Capella poseduje rotaciju od 360°, što znatno olakšava svakodnevno korišćenje – postavljanje i vađenje deteta iz automobila bez napora i neprirodnog savijanja.

U prvim mesecima sedište se koristi suprotno smeru vožnje (40–105 cm), dok se kasnije može koristiti u smeru vožnje (76–150 cm), u skladu sa rastom deteta. Više pozicija nagiba naslona i podesiv naslon za glavu omogućavaju udoban i bezbedan položaj u svim fazama korišćenja.

Varijanta u crnoj boji namenjena je roditeljima koji žele vizuelno usklađeno i moderno auto sedište, bez kompromisa kada su u pitanju bezbednost i funkcionalnost.

Besplatna dostava
Lorelli makazice za bebe sa poklopcem, Pink
Redovna cena: Redovna cena: 249,00 RSD


Lorelli makazice za nokte u roze boji namenjene bebama, napravljene su od nerđajućeg čelika. Imaju zakrivljena sečiva sa tupim vrhom, čime je omogućena maksimalna bezbednost u toku korišćenja. Preporučuje se da bebi sečete noktiće kada miruje, prst po prst, držeći makazice između palca i kažiprsta.

Avent Spout Cup Easy sip 200ml, 6m+ pink
Redovna cena: Redovna cena: 999,00 RSD

Idealna za prelazak sa flašice na šolju, ima sisaljku sa sigurnosnim ventilom koji potpuno onemogućava prosipanje, bez obzira koristi li se kod kuće ili na putu.

Avent Spout Cup Easy sip 200ml, 6m+ blue
Redovna cena: Redovna cena: 999,00 RSD
5.00
Broj recenzija: 1

Idealna za prelazak sa flašice na šolju, ima sisaljku sa sigurnosnim ventilom koji potpuno onemogućava prosipanje, bez obzira koristi li se kod kuće ili na putu.

Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.


PROIZVOD JE DODAT U KORPU
Image of product added to cart