Lorelli glodalica za bebe Konjić, Žuta
Brend: Lorelli
Šifra:
10210620002Kategorija: Zvečke i glodalice
| Lorelli glodalica za bebe Konjić, Žuta | |
| Brend | Lorelli |
| Boje |
|
| Pol |
|
| Uzrast |
|
| Naziv proizvoda: | Lorelli glodalica za bebe Konjić, Žuta |
| Šifra: | 10210620002 |
| Proizvođač: | Didis Ltd, Shumen 9700 |
| Uvoznik: | MCG Group |
| Zemlja porekla: | Kina |
Lorelli ležaljka za bebe Enjoy Grey Rabbits namenjena je od rođenja deteta do 9kg težine. Ležaljka poseduje vibraciju i muziku, idealna je za igru i za odmor.
Lorelli Between kengur za bebe crnoj boji pogodan je za bebe od 3,5 do 9kg. Nošenje deteta u nosiljci je izuzetno zgodno kada morate da idete u kupovinu ili da se krećete kroz gužvu. Korišćenjem nosača, težina se ravnomerno raspoređuje između vrata, leđa i tela.
Lorelli Aviator auto sedište u zelenoj boji je za decu od 40 do 150 cm visine, odnosno od rođenja do 12 godina otprilike. Pruža maksimalnu zaštitu u automobilu. Odlična sistem bočne zaštite. Poseduje mekane jastuke koji drže dete sa svih strana, kao i dodatni jastuk za novorođenčad, predviđen za decu od 40 do 105cm visine. Veoma se jednostavno montira u automobilu pomoću Isofix sistema ili pomoću kaiševa u automobilu.
Lorelli šolja od 210ml sa mekim kljunom u zelenoj boji namenjena je za decu uzrasta od 12+ meseci. Lorelli čaša sadrži nežam i otporan kljun za piće i poklopac za čistoću.
Lorelli Stars steper za decu u sivoj boji je predvidjen za uzrast od 3 do 14 godina. Maksimalno opterećenje do 80kg. Steper služi za pomoć detetu pri pranju ruku nad lavaboom. Lagan za održavanje.
Lorelli drvena silikonska glodalica Flower u žutoj boji je predviđena za decu od rođenja. Silikonsko drvena glodalica je dizajnirana tako da pomaže i ublažava bol pri nicanju prvih zubića.
Lorelli kengur za bebe Weekend Black and Grey pogodna je za bebe od 3,5kg do 9kg. Udobna za onoga ko nosi dete i jednostavna je za smeštanje deteta.
Osim standardnih položaja „licem u lice“ i „napred“ nudi još i položaj za dojenje deteta.
Oba obeležja čine ga prikladnim za duge šetnje koje neće ometati uobičajene dečije aktivnosti - spavanje i hranjenje.
Dizajn nudi sigurnost i stabilnost deteta pri nošenju.
Lorelli Majmun plišana igračka za kolica je mekana i zabavna dečija igračka. Idealna za razvijanje sposobnosti kao što su koordinacija ruku i očiju, prepoznavanje boja, prepoznavanje zvuka, spretnost, pamćenje oblika.
Lorelli Adventure autosedište u crnoj boji pogodno je za decu od 76 do 150cm visine, odnosno od 9 do 36 kg ili od 15 meseci do 12 godina. Adventure sedište pruža maksimalnu zaštitu u automobilu i poseduje mekane jastuke koji drže i štite dete sa svih strana, kao i dodatni jastuk za manju grupu. Veoma se lako montira u automobilu pomoću sigurnosnih pojaseva vozila.
Prelepa lutka princeza Defa veličina 30cm u svečanoj haljini sa ponijem. U setu se nalazi lutka, poni sa devojčicom i četka za češljanje ponija. Možete birati između lutki različitih boja haljine.
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se
