Lorelli Slon plišana igračka za kolica, 0m+
Brend: Lorelli
Šifra:
10191380005Kategorija: Igračke za kolica
Karakteristike proizvoda:
- Za decu uzrasta od 0m+,
- Napravljena od pliša i ima zvečkicu koja će zaokupiti pažnju vaše bebe.
| Lorelli plišana igračka za kolica Slon, 0m+ | |
| Brend | Lorelli |
| Boje |
|
| Pol |
|
| Uzrast |
|
| Naziv proizvoda: | Lorelli Slon plišana igračka za kolica, 0m+ |
| Šifra: | 10191380005 |
| Proizvođač: | Didis Ltd, Shumen 9700 |
| Uvoznik: | MCG Group |
| Zemlja porekla: | Kina |
Lorelli Non Spill šolja 360 stepeni u plavoj boji je namenjena za decu uzrasta od 12+ meseci. Moguće je piti sa bilo koje strane i poseduje poklopac protiv prosipanja.
Lorelli glodalica patkica u roze pomaže Vašem detetu tako što ubažava bol i umiruje desni pri nicanju zubića.
Lorelli plišana igračka za kolica Bear u bež boji predviđena je za bebe od rođenja. Mekana i zabavna dečija igračka je idealna za razvijanje sposobnosti kao što su koordinacija ruku i očiju, prepoznavanje boja, spretnost, pamćenje oblika.
cena: 17.999,00 RSD
Lorelli Nebula auto sedište u crnoj boji pogodno je za decu od 40 do 150 cm visine, odnosno od rođenja do 12 godina otprilike. Poseduje mekane jastuke koji drže dete sa svih strana, kao i dodatni jastuk za novorođenčad, predviđen za decu od 40 do 105cm visine. Jednostavna instalacija putem isofix-a i gornjeg pojasa za visinu 40-105 cm i sa sigurnosnim pojasom za odrasle sa ili bez isofix pričvršćivača za visinu 100-150 cm.
Lorelli plišana igračka za bebe sa zvečkom Unicon Pink Natural je dečija igračka je idealna za razvijanje sposobnosti kao što su koordinacija ruku i očiju, prepoznavanje boja, prepoznavanje zvuka, spretnost, pamćenje oblika.
Lorelli drvena silikonska glodalica za bebe Bear, Natural Grey e dizajnirana tako da pomaže i ublažava bol pri nicanju prvih zubića.
cena: 14.990,00 RSD
Lorelli auto sedište Capella i-Size Isofix 360 u crnoj boji je praktično i dugotrajno rešenje za roditelje koji žele jedno sedište koje prati dete od rođenja do približno 12 godina. Namenjeno je deci visine 40–150 cm i u potpunosti je usklađeno sa i-Size (ECE R129/04) bezbednosnim standardom.
Zahvaljujući ISOFIX sistemu montaže i Top Tether sigurnosnom pojasu, sedište se brzo i stabilno postavlja u vozilo, uz dodatnu sigurnost u vožnji. Model Capella poseduje rotaciju od 360°, što znatno olakšava svakodnevno korišćenje – postavljanje i vađenje deteta iz automobila bez napora i neprirodnog savijanja.
U prvim mesecima sedište se koristi suprotno smeru vožnje (40–105 cm), dok se kasnije može koristiti u smeru vožnje (76–150 cm), u skladu sa rastom deteta. Više pozicija nagiba naslona i podesiv naslon za glavu omogućavaju udoban i bezbedan položaj u svim fazama korišćenja.
Varijanta u crnoj boji namenjena je roditeljima koji žele vizuelno usklađeno i moderno auto sedište, bez kompromisa kada su u pitanju bezbednost i funkcionalnost.
Lorelli kadica za kupanje bebe dimenzije 84cm u roze boji je praktično rešenje za novorođenčad i za malo stariju decu. Ima dve pregradice za odlaganje sapuna i drugih higijenskih proizvoda. Napravljena od kvalitetne plastike.
cena: 13.490,00 RSD
Lorelli Benevento auto sedište i-Size u crnoj boji podogno je za decu visene od 76 do 150 cm, odnosno do 12 godina odnosno od 9 do 36kg. Pruža maksimalnu zaštitu u automobilu. Mekani jastuci koji drže dete i štite je sa svih strana, dodatni jastuk za manju grupu. Odlična sistem bočne zaštite. Jednostavno montiranje u automobilu pomoću isofix sistema ili sigurnosnih pojaseva vozila.
Dimenzije: 33x15x5 cm
Prelepa lutka princeza Defa veličina 30cm u svečanoj haljini sa ponijem. U setu se nalazi lutka, poni sa devojčicom i četka za češljanje ponija. Možete birati između lutki različitih boja haljine.
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se
