Vulkančić lepezice sveznalice 3 razred, 1 deo
Brend: Vulkančić
Šifra:
9788610014549Kategorija: Edukativne knjige
Karakteristike proizvoda:
- Kategorija: UDŽBENICI I PRIRUČNICI
- Autor: Lepezice sveznalice
- Težina specifikacija: 0.5 kg
- Izdavač: VULKAN IZDAVAŠTVO
- Pismo: Ćirilica
- Godina: 2015
- Format: 6x17
- Strana: 104
| Vulkančić lepezice sveznalice 3 razred, 1 deo | |
| Brend | Vulkančić |
| Pol |
|
| Uzrast |
|
Vulkančić Ilustrovana knjiga sa magnetima Svet životinja upoznaj kućne ljubmice, divlje i domaće životinje i saznaj svašta o njima! Dodaj magnete i upotpuni scene na stranicama ove zabavne knjige. Interaktivna knjiga sa magnetima: Svet životinja idealna je za poboljšanje koncentracije i usavršavanje motoričkih sposobnosti kod dece. Zakorači u svet životinja i zabavi se uz različite magnete i scene za popunjavanje.
Vulkančić knjiga za decu Slikovna enciklopedija - Životinje uz ovu knjigu upoznaćete životinjski svet. Kako se zove ženka konja, a kako mladunče? Da li nosorog može brzo da trči? Čime se delfini hrane? Koja je najveća od svih riba? Na ova i mnoga druga pitanja naći ćeš odgovore u ovoj slikovnoj enciklopediji, a zahvaljujući divnim ilustracijama i mnoštvu slika, lako ćeš zapamtiti važne činjenice o neverovatnim životinjama iz svih delova sveta.
Pritisnite dugmiće i oživite zvuke vozila. U ovoj veseloj knjizi pronaći ćete zabavna vozila i mašine poput bagera, broda i voza. Mališani će uživati u iskakalicama i zvucima uz koje će ih upoznati. Knjiga sadrži pet iskakalica vozila i njihov zvuk.
Vulkančić Pametni prozorčići Zemlja nudi mališanima mogućnost da uče o bogatstvima planete Zemlje na interaktivan način. Kako bi otkrili zanimljive informacije o najrazličitijim vrstama životinja i staništa, ali i o tome od čega se sve sastoji Zemljina unutrašnjost, ališani treba da otvore prozorčiće, a ispod njih će ih čekati mnogo novih saznanja. Obradujte mališane ovom knjigom uz koju će na lak i zabavan način saznati zanimljive činjenice o planeti na kojoj živimo.
- Zašto Zemlju zovemo Plava planeta?
- Kako pingvini štite jaja da se ne smrznu?
- Zašto se ridji risovi penju na kaktuse?
Podignite prozorčiće i otkrijte fantastične tajne naše planete.
Uz edukativne karte iz edicije Učim i igram se – Zanimljiva matematika, dete će na zabavan i jednostavan način, kroz igru, naučiti brojeve, upoznati se sa operacijom sabiranja i savladati je. Kutija sadrži 50 karata, i obuhvata sabiranje brojeva do 20. Najlakši i najzabavniji način da vaše dete nauči brojeve i ovlada sabiranjem.
1. Izaberite kartu i pogledajte zadatak.
2. Okrenite kartu, i na drugoj strani, u kružiću u vrhu karte, potražite rešenje.
Vulkančić Zabava sa nalepnicama Bebe životinja uz zanimljive zadatke i preko 50 nalepnica, igranje kod kuće i napolju nikada nije bilo zabavnije.
Vulkančić Fantastična moda knjiga za devojčice je nova knjiga sa aktivnostima. Obojte modele i obucite ih po svom ukusu! Uz dezenirane papire, zabavne nalepnice i ilustracije za bojenje, zabava je zagarantovana. Probudte svoju kreativnost i pustite mašti na volju.
Vulkančić Velika duga knjiga: Mali orkestar je idealna knjiga za Vašeg mališana. Dobro došli u knjigu rasklapalicu, veliki podijum na kojem se održava koncert malenih insekata. Oni će vam se svi predstaviti čarobnim zvucima svojih instrumenata, ali ko će vam se najviše dopasti? Zauzmite svoja mesta i otkrijte!
Vulkančić 150+ Nalepnica Paja i Maja uče nove reči 3 prati slatke zeke Maju i Paju dok obilaze muzej, policijsku stanicu, aerodrom, školu, zabavni park i mnoga druga zanimljiva mesta i nauči nove reči. Kako bi se novi pojmovi lakše usvojili, zalepi nalepnice na odgovarajuća mesta i zabavi se. Učenje novih reči na interaktivan način. Više od 150 nalepnica. Na svakoj strani nalazi se scena iz sveta oko nas, kako bi mališani na osnovu poznatih pojmova uvideli i lakše savladali nove reči.
Vulkančić Moja prva bojanka za decu 4 osmišljena je tako da razvija vizuelne i motoričke sposbnosti deteta. Osim što će vežbati preciznost, u bojankama se nalaze i obojeni primeri scena koji će mališanima poslužiti kao ideja kako da oboje svoj crtež.
Bojenje po modelu nikada nije bilo zabavnije kao uz zanimljive scene koje se nalaze u ediciji Moja prva bojanka.
Fantastične iskakalice, kojima su ove knjige obogaćene, učiniće da mališani uživaju u najzabavnijoj aktivnosti – čitanju!
Fantastične iskakalice, kojima su ove knjige obogaćene, učiniće da mališani uživaju u najzabavnijoj aktivnosti – čitanju!
Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Hvala na razumevanju. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Prijavite se na naš Newsletter
Prijavi se
